e-governance

Електронне урядування в Україні

У Луцьку ввели електронну чергу для дошкільнят

Прийом заяв від батьків для реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів Луцька розпочнеться з 1 травня 2013 року на офіційному сайті Луцької міської ради.

За таке рішення 27 лютого проголосували депутати Луцької міської ради, ухваливши рішення «Про запровадження електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів м. Луцька».

Згідно з прийнятим рішенням, перереєстрація дітей, зареєстрованих у дошкільних навчальних закладах Луцька, відбуватиметься з 1 квітня 2013 до 1 травня 2013 року. Дані вноситимуть дошкільні навчальні заклади. У тому числі відомості, що накопичені в журналах реєстрації дошкільних навчальних закладів.

Функціонування загальної міської електронної реєстрації дітей до вступу у ДНЗ забезпечуватиме управління освіти міської ради. Управління після встановлення статусу в заявці «Є можливість зарахування до ДНЗ» протягом 14 календарних днів повинне повідомити заявника про можливість зарахування дитини.

Згідно з положенням, загальний міський електронний реєстр дітей до ДНЗ – «це єдина комп’ютерна база даних, яка містить інформацію про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, та забезпечує її зберігання, видачу та захист від несанкціонованого доступу».

Адміністратором реєстру визначили відділ програмно-комп’ютерного забезпечення Луцької міської ради. Він відповідатиме за технічне, технологічне та програмне забезпечення реєстру.

Внесення до реєстру інформації про дітей здійснюється на сайті Луцької міської ради батьками або особами, які їх замінюють. Після успішної реєстрації для кожної заявки встановлюється автоматично статус «Зареєстровано в черзі» та присвоюється порядковий номер.

Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в Реєстрі. При зміні статусу автоматично на електронну адресу заявника (за наявності) буде відправлене електронне повідомлення з оповіщенням про його зміну.

У разі встановлення статусу «Є можливість зарахування в ДНЗ» заявник зобов’язується протягом 10 календарних днів подати керівнику ДНЗ усі необхідні документи для зарахування. А саме: заяву батьків, медичну довідку, свідоцтво про народження та реєстраційну картку про встановлення статусу щодо можливості зарахування в даний ДНЗ, яка роздруковується з розділу
«Перевірка статусу заявки по серії та номеру свідоцтва про народження» з персонального комп’ютера.

Публічний доступ до реєстру розміщений на офіційному веб-сайті Луцької міської ради та містить виключно таку інформацію: реєстраційний номер, дату та час реєстрації; ім’я, по батькові, а також вибір дошкільного навчального закладу, вікову групу та бажаний рік вступу.

ВолиньПост

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

Інформація

This entry was posted on Лютий 28, 2013 by in Луцьк, Новини and tagged , , , .

Навігація

%d блогерам подобається це: