e-governance

Електронне урядування в Україні

Черкаських кондукторів ліквідують, як клас

Image Паперові квитки у маршрутках і тролейбусах Черкас замінить електронна картка. За повідомленням Черкаського МВК, запровадити таку систему оплати за проїзд у громадському транспорті збираються наприкінці цього року. За словами начальника управління вуличної інфраструктури і транспорту Андрія Наумчука, планується взагалі відмовитись від готівкової оплати у транспорті.
– Таку практику вже давно використовує столиця, де картки можна придбати у спеціальних пунктах, запроваджують її і у Вінниці, також це вже не новинка у Європі, – наголошує Андрій Наумчук. – Завдяки нововведенню ми плануємо збільшити кількість виторгу близько на 20%.
Планується, що під час першого етапу реорганізації кондуктори виконуватимуть роль консультантів і пояснюватимуть пасажирам, як користуватись електронними компостерами.
– Крім того, електронні картки дозволять обрахувати кількість пільговиків, яким картки видадуть заздалегідь, – говорить пан Андрій. – Адже на проїзд пільговиків щороку витрачають близько 58 мільйонів гривень, а держава компенсує всього 16 мільйонів. Електронний квиток дозволить розподілити кошти на транспортні послуги.
Заздалегідь у спеціальних точках продажу картку можна буде придбати на разовий проїзд, на проїзд у громадському транспорті на тиждень чи місяць. Можливо, будуть й інші види проїзних документів.
– У подальшому ця картка може перетворитись на мультифункціональну, – наголошує начальник управління. – У Вінниці, для прикладу, її можна буде використовувати під час оплати за опалення, телебачення, зв’язок тощо.
Однак, перш ніж запровадити карткову систему – слід оптимізувати весь громадський транспорт. Найбільший ефект буде отриманий, якщо замінити маленьких 350 маршруток на автобуси великої місткості.
– Планується, що перші картки почнуть використовувати у тролейбусах. Завдяки системі обліку, ми зможемо показати державі справжню кількість перевезень пільговиків, адже до цього вона обраховувалась умовно, – каже Андрій Наумчук. – Далі можна буде вносити зміни до законодавчої бази.

http://pro-vincia.com.ua/novini

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

Information

This entry was posted on Березень 27, 2013 by in Черкаси and tagged , , , .

Навігація

%d блогерам подобається це: